Заяву в міліцію на виховательку написав батько постраждалої у дитячому садку дитини

Микола Омельчук 

Мовляв, та недогледіла, тому дитина впала й отримала струс мозку. У закладі свою працівницю виправдовують.

Чотирирічна Богдана Омельчук минулого четверга на території дитсадка №44 у Рівному впала і вдарилася головою. Сталося це під кінець робочого дня, тож медсестри на місці, щоб оглянути дитину, не виявилося. А наступного дня стан дівчинки погіршився і її госпіталізували у нейрохірургічне відділення центральної міської лікарні. Батьки переконані, що у Богдани - струс мозку, і обурені, що вихователь не догледіла за їхньою дитиною. Тож подали заяву в міліцію.

- Коли дружина прийшла забирати доньку з дитсадка, Богдана плакала, - розповів батько потерпілої дитини Микола Омельчук. – Вихователька – стажер, яка працює лише четвертий день, і доглядала за малою, розповіла, що наша донька близько 17 години впала у пісочницю і вдарилася головою. Разом з дружиною вони повели Богдану до медсестри дитсадка. Це було 17.45, тобто робочий день ще не закінчився, але медсестри на місці не було. Дружина забрала доньку додому. Синців чи гуль на голові у неї не було. Богдана лише скаржилася, що їй болить голова в ділянці лоба. А десь близько 19 години вона почала блювати. Але до лікаря ми не поїхали. Наступного дня доньці було краще, тому ми повели її до дитсадка. Прийшов і я, щоб розпитати виховательку про подробиці того, що сталося. Але виявилося, що вона на лікарняному. Доньці у дитсадку стало гірше. Тому ми повезли її у дитячу міську лікарню. Звідти нас направили у дитячу обласну лікарню, і, врешті, - у відділення нейрохірургії міської лікарні. Богдану госпіталізували із діагнозом: забій голови, струс головного мозку. Наступного дня, а це була субота, її хотіли виписати. Мовляв, струс мозку не підтвердився. Але у доньки підвищилася температура до 39,5 градусів. Лікарі підозрювали інфекцію. Втім, інфекціоніст її не підтвердив і температура наступного дня пішла на спад.

Оскільки доньці стало краще, її батьки ще вчора готувалися забрати дівчинку додому. Втім, Миколу Омельчука обурило, що в епікризі, зразок якого йому дали переглянути у лікарні, не було вказано, де травмувалася дитина, і був зазначений діагноз – забій голови, хоча до того два нейрохірурги зазначали, що у доньки - струс головного мозку від удару тупим предметом. Він підозрює, що на медиків впливають працівники дитсадка, бо, за його словами, завідувачка, коли дізналася про травму дитини, пропонувала допомогу у лікуванні, пояснивши, що головний лікар міської лікарні – її знайомий. Також Микола Омельчук поскаржився, що йому у медзакладі не дозволили ознайомитися з історією хвороби доньки. Тож не виключає, що її могли переписати, щоб викинути звідти справжній діагноз і обставини травми. Залишати просто так цей інцидент він не збирається. Оскільки приватний невролог, до якого звернулися Омельчуки після виписки доньки з лікарні, підтвердив струс головного мозку, вони збираються звернутися зі скаргою у міське управління охорони здоров’я. Також МИкола Омельчук написав заяву в міліцію, поскаржившись на неналежне виконання обов’язків вихователькою.

- Богдана Омельчук – гіперактивна дитина, - розповіла завідувачка дитсадка №44, екс-депутат міськради Рівного Лідія Кузьмук. – Оскільки був кінець робочого дня, вихователька закривала пісочницю на замок. А Богдана вилізла на пісочницю, підстрибнула і впала, вдарившись головою об землю. Тож вина виховательки у цьому випадку лише в тому, що вона – молодий спеціаліст, не знала про гіперактивність дитини і не тримала її за руку. А впасти дитина могла, де завгодно, в тому числі і у момент, коли її доглядають батьки. Мама за Богданою прийшла за 5-10 хвилин до 18-ої години. Вихователька якраз заспокоювала дівчинку. Вони разом пішли до медсестри, але оскільки робочий день закінчився, медсестри уже не було на місці. Вихователька наполягала на тому, щоб батьки показали доньку лікарю, але мама – фельдшер за освітою – відмовилася це зробити. І дівчинку наступного дня привели у дитсадок. Ми, до речі, навіть пропонували комп’ютерну томографію Богдані за свій кошт зробити. Але струс головного мозку вона не покаже. Тобто за дівчинкою потрібно лише спостерігати, щоб спростувати чи виключити діагноз – струс головного мозку. Втім, татові дівчинки, вочевидь, дуже хочеться, щоб був написаний діагноз – струс головного мозку. І я не виключаю, що він захоче, щоб йому заплатили якусь суму грошей.

Мирослава ШЕРШЕНЬ.

Related

Суспільство 66735705920201668

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item