Чергова розмова Керрі та Лаврова щодо Сирії не принесла результатівТелефонна розмова держсекретаря Джона Керрі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим не принесла результатів, проте діалог щодо сирійського врегулювання між країнами все ще не припинений.
Про це пише DW.com.
"Ми на тому ж місці", - цитує речника Державного департаменту США Марка Тонера агенція AP.
За його словами, Росія досі не вжила заходів з припинення насильства в Алеппо, але й США не втілили у життя свою загрозу припинити переговори з Москвою щодо врегулювання сирійського конфлікту.
"Ми не припинили однозначно наші дипломатичні відносини з Росією стосовно Сирії. Ми на межі цього кроку, тому що досі не побачили з їхнього боку таких дій, яких ми очікуємо", - сказав Тонер.
Як повідомив речник Держдепу США, американсько-російський діалог триває.
Натомість, як зазначається на сайті міністерства закордонних справ РФ, Лавров у розмові з Керрі наголосив, що "численні "періоди тиші", які оголошувались у минулому на два-три дні, використовувались терористичними групами у Сирії для перегрупування.
"Бездіяльність у даному гострому питанні дозволяє "Джабхат ан-Нусрі" прикриватись іншими збройними формуваннями опозиції, з якими Вашингтон співпрацює, хоча в реальності багато з них не прийняли російсько-американські домовленості про перемир'я та практично злились з опозицією", - зазначає МЗС РФ.
Як повідомлялося раніше, Сполучені Штати заявляли про готовність припинити спільну роботу з РФ щодо мирного врегулювання у Сирії у тому випадку, якщо не припиниться насильство у місті Алеппо.
Країни ЄС та США неодноразово закликали РФ припинити вогонь і сприяти політичному врегулюванню конфлікту в Сирії.

Related

Події у світі 3800826699856301567

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item