СБУ повернула Львівському музею дві викрадені картини, виставлені на інтернет-аукціон (фото)

Це портрет Розанди, дочки молдавського господаря Лупула, дружини Тимоша Хмельницького, та портрет самого Тимоша
Фото: прес-служба СБУСБУ повернула до Львівського історичного музею дві викрадені у 1960 році картини, які були виставлені на інтернет-аукціон. Власник не знав про кримінальну історію цінних картин. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.
"Дві викрадені з фондів Львівського історичного музею картини допомогла повернути Служба безпеки України за сприяння Громадської ради з питань оновлення СБУ.
Йдеться про диптих – портрет Розанди, дочки молдавського господаря Лупула, дружини Тимоша Хмельницького та портрет самого Тимоша. Картини були викрадені з Львівського історичного музею 8 лютого 1960 року. Одна з картин була виставлена на інтернет-аукціон мешканцем Кропивницького, який не знав про історію цих витворів мистецтва.

Співробітники СБ України спільно з працівниками музею переконали чоловіка повернути державі культурні цінності. Експерт Львівського історичного музею вже підтвердив автентичність робіт, переданих оперативникам спецслужби", - йдеться у повідомленні.


Related

Гаряча новина 7300145831432499014

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item