Нардеп заявив про вихід із коаліціїПозафракційний народний депутат Остап Єднак відкликав свій підпис під коаліційною угодою.
Про це інформує його прес-служба.
Із відповідною заявою секретар комітету екополітики звернувся до спікера парламенту. У ній пояснив, що виходить із парламентської коаліції "Європейська Україна" через відсутність реформ та корупцію в лісовій галузі.
"Я не побачив рішення уряду про створення робочої групи з напрацювання реформи лісової галузі, чого я вимагав впродовж останніх декількох тижнів. Така бездіяльність уряду для мене - це свідчення бажання консервувати корупцію в галузі. Не хочу бути співучасником цієї злочинної бездіяльності.
Це - мій протест проти бездіяльності чинного уряду, адже не бачу зрушень не лише у сфері лісу. Кульгають реформи в енергетиці, економічні реформи. За це ми відправили у відставку попередній уряд. Дуже прикро, але маю враження, що й теперішній уряд спіткає така ж доля", - написав Єднак.
Раніше президент Петро Порошенко заявив, що не бачить нічого негативного в тому, що опозиційні сили голосують за деякі президентські чи урядові ініціативи.

Related

Політика 3834600888116682674

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item