Мольфар з Буковини розповів, коли закінчиться війна (відео)Пан Штефан мольфарство поєднує із роботою сторожем у селищній раді. Розповідає, що вже 17 років допомогає людям.


Сніданок з 1+1 вирушив у мандрівку Буковиною. Один із запланованих маршрутів - село Берегомет, що в годині їзди від Чернівців. Патріоти України пропонують вам переглянути відео з пророцтвом ясновидця.

- Найдивовижніша зустріч. Прямуємо до села Берегомет. Про нього знають делеко за межами Буковини завдяки одному мешканцю - справжньому мольфару Штефану, - розповідає ведуча програми Анна Кунець.

Пан Штефан мольфарство поєднує із роботою сторожем у селищній раді. Розповідає, що вже 17 років допомогає людям. До нього приїжджають люди з Києва, Львова та навіть із-за кордону. Були гості з Німеччини, Чехії, Росії.

Мольфар напророчив майбутнє й журналістці. Сказав, що у дівчини буде все, що вона хоче. А насамкінець Анна Кунець запитала пана Штефана, коли закінчиться війна. - Думаю, що через рік, - відповів він. А на запитання, чи буде Україна у Європі, мольфар сказав, що ні.


Related

Цікаво 8238123779572545931

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item