Видовищний "Марш нації" зібрав 10 тисяч людей


Понад 10 тисяч людей з усієї України, взяли участь у традиційному щорічному "Марші нації" за участі Національного корпусу "Азову" та "Правого сектору" у Києві.
Учасники ходи пройшлися центральними вулицями столиці. Маршрут проліг від монумента "Батьківщина-Мати" по вулицях Лаврській, Мазепи, Грушевського, Хрещатику, Майдану Незалежності та Михайлівській. На Софійській площі перед учасниками виступили громадські активісти.
Колону традиційно очолив командир полку "Азов" Андрій Білецький.
"Не важливо хто сюди прийшов - "Азов" чи "Правий сектор". По-перше, сьогодні велике свято - свято українського вояка з часів Київської Русі до нинішнього воїна в АТО. Свята Покрова це їхня берегиня. По-друге: не має чого святкувати. У нас є чітке несприйняття політики нашої влади на Сході. Якщо влада обирає капітуляцію, то українська молодь цим маршем покаже їй, що вона цю владу не обирала. Мінський формат найбільш невдалий для України. Такий підбір сторін - Німеччина, Росія, Україна, Франція - не є найкращою конфігурацією. Давайте тоді включимо у ці домовленості ще й Великобританію та США. Крім того, важливо для України визначити реальний статус Росії. Статус стороннього спостерігача РФ не відповідає реальності. Вона є безпосередньою стороною та ініціатором конфлікту на Донбасі", - сказав Білецький.
За словами Білецького велику активність у сьогоднішньому Марші проявили кияни. Ще 5 тисяч людей приїхали з регіонів.
"Тут є волонтери, бійці, студенти, ветерани АТО, учні навіть. Це люди, які брали участь в Майдані а деякі з них - у війні", - зазначив Білецький.
Впродовж акції учасники вигукували патріотичні гасла - "Слава Киевской Руси - Новороссия с@си", "Слава Україні-Героям Слава", "Революція". Активісти палили петарди і фаєри. Попереду колони рухався автомобіль з музичним супроводом.
Попри велику кількість правоохоронців в цілях безпеки, акція пройшла без конфліктів та провокацій

Related

Суспільство 505183385874803951

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item