Президент заявив, що рішення про збільшення мінімальної зарплати до 3200 гривень ухвалено. Відео

Це рішення є спільною позицією глави держави, уряду та фракцій коаліції - Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогодні, 26 жовтня, після ретельного обговорення із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом ухвалене політичне рішення про збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень на місяць.
Згідно з повідомленням на сайті президента України, це рішення є спільною позицією глави держави, уряду та фракцій коаліції. 
"Разом з побудовою Збройних Сил України першим пріоритетом влади, як тільки з’явилася ця можливість, стає боротьба з бідністю. І агресія Російської Федерації проти нашої держави не є виправданням у зволіканні з реформами, які ми робимо в умовах війни", - заявив Порошенко.
Президент також зазначив, що попросив уряд та парламент вжити заходів, щоб підвищення мінімальної зарплати не підвищило жодного податку.


"..насамперед це стосується малого та середнього бізнесу", - зазначив Порошенко.
Він додав, що підвищення мінімальної зарплати стосується більше як 4-х мільйонів працюючих українців, рівень оплати яких сьогодні складає 1450 гривень.
Раніше повідомлялося, що глава українського уряду Володимир Гройсман пообіцяв збільшити мінімальну зарплату до 3,2 тис. грн з 1 січня 2017 року.
Повідомлялося також, що, за словами віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, не вплине на розмір субсидії, призначеної в опалювальному сезоні 2016-2017 років.
Розенко також заявляв, що підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тисяч грн не призведе до підвищення цін.

Related

Суспільство 7017942974582587320

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item