СБУ ліквідувала організацію "Титульний суверенний народ України"Члени цієї структури не визнають повноважень державних органів України.

 
Співробітники Служби безпеки України викрили в Чернігівській області псевдодержавну організацію "Титульний суверенний народ України", члени якої не визнають повноважень державних органів України.
 
Як повідомляє прес-служба СБУ, група осіб створила в Чернігівській області самопроголошені структури, у тому числі органи місцевого самоврядування, судові і правоохоронні органи, фінансові установи.
 
"Члени незаконного об'єднання не визнають повноважень державних органів влади України, відмовляються виконувати вимоги українського законодавства щодо призову на строкову військову службу, - йдеться в повідомленні. - Також незаконне об'єднання почало видачу жителям регіону так званих паспортів людини корінного народу України з обіцянками звільнити від оподаткування, зробити непідсудними органам судової влади України, забезпечити можливістю ухилятися від сплати комунальних платежів, мати недоторканним майно тощо."
 
Для отримання визнання зловмисники організували листування з органами державної влади, правоохоронними структурами і посольствами іноземних держав.
 
Під час обшуків жител і офісних приміщень організації співробітники спецслужби вилучили статути і статутні документи; бланки паспортів довільного зразка, посвідчення, водійські права, печатки і штампи, виготовлені банкноти, автомобільні номери та ін. 
Як повідомлялось, раніше СБУ затримала угруповання, члени якого підробляли паспорти для сепаратистів. У нього входили жителі Донецької та Одеської областей.

Related

Події в Україні 4892237872677314373

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item