Порошенко: Готові виконувати "Мінськ", але не всупереч інтересам УкраїниУкраїна готова впроваджувати свою частину зобов’язань у рамках Мінських угод, однак не за рахунок українських інтересів.
Про це заявив президент України Петро Порошенко за результатами зустрічі з генсеком НАТО Йєнсом Столтенбергом.
Президент, зокрема, розповів співрозмовнику про зустріч у Нормандському форматі, яка відбулась у середу в Берліні. "У нас відбулась досить довга дискусія і більшість питань стосувались ситуації безпеки", - сказав він.
"Україна й далі залишається абсолютно відданою Мінським угодам і готова впроваджувати свою частину зобов’язань, але не за рахунок українських інтересів", - наголосив Порошенко.
Він підкреслив, що Україна наполягає на негайному впроваджені всього пакету безпеки, включаючи комплексне перемир’я, повний доступ моніторингової місії ОБСЄ до всієї окупованої території, складів з боєприпасами тощо.
"Саме тому Україна запропонувала комплексну "дорожню карту" з двома основними принципами – принцип продовження, незмінності, а також принцип гарантування. Ми задоволені тим, що наші французькі й німецькі колеги нас підтримали. І вони підтвердили, що це абсолютно важливий крок у ситуації безпеки", - зазначив він.
Порошенко нагадав, що впровадження комплексної "дорожньої карти", що є частиною Мінського процесу, - це пов’язані кроки з безпеки і політичні кроки, і це єдиний засіб повністю впровадити Мінські угоди.

Related

Політика 3162868186278414943

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item