Британські ВМС відреагували на військово-морські плани РосіїБританський військово-морський флот знаходиться у стані повної боєготовності через російські кораблі, які на шляху до Сирії пройдуть вздовж берегів Королівства. 
Про це пише Daily Mail.
Йдеться про російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" і ще сім судів.
Нагадаємо, Росія відправила в Атлантику і Середземне море корабельну групу у складі важкого авіаносного крейсера "Адмірал Флоту Радянського Союзу Кузнєцов", важкого атомного ракетного крейсера "Петро Великий", великих протичовнових кораблів "Сєвєроморськ" і "Віце-адмірал Кулаков" і суден забезпечення.
У прес-службі ВМС РФ зазначили, що мета походу - "забезпечення військово-морської присутності в стратегічно важливих районах Світового океану".
Раніше агентство Reuters повідомило, що Росія відправила комплекси "Іскандер", здатні переміщати оснащені ядерні боєголовки, у Калінінград, місто, який розташований між Польщею і Литвою.
Пізніше в Міноборони РФ заявили, що оперативно-тактичні ракетні комплекси "Іскандер" перекинули в Калінінградську область в рамках бойової підготовки Збройних сил РФ.

Related

Події у світі 4166355518442974711

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item