Вчені порадили побільше жартувати. Виявляється, це корисно для... пам'ятіЦікаве дослідження провели фахівці Університетут Лома Лінда (США), в результаті якого вони виявили чіткий зв"язок між почуттям гумору й роботою пам"яті. 
Під час експерименту одним учасникам запропонували переглянути коротке комедійне відео, інші цього не робили. Після чого кожен пройшов тест на перевірку роботи пам"яті. Крім того в учасників дослідження взяли зразки слини на визначення рівня гормонів, повідомляє newsyou.info.
Виявилось, що найкраще тести пройшли учасники першої групи, які дивились смішний ролик. А що найважливіше, в них було зафіксовано значно нижчий рівень кортизолу (гормон стресу), аніж у інших. 
Загалом автори дослідження дійшли висновку, що сміх змушує організм активно виробляти ендорфіни (гормони радості) й скеровувати дофамін у мозок. В результаті чого різко підвищується загальна активність організму. Тож науковці радять побільше жартувати й сміятись, адже саме це приємне заняття сприяє не лише покращенню роботи пам"яті, але й позбавляє наслідків стресу.  

Related

Цікаво 2642177761846449200

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item