Руйнівний ураган Атлантики не стихає: українців закликають скасувати подорожіБлизько 2 мільйонів осіб евакуюють на Кубі і в США.

Буревій вже минув Домініканську Республіку і Гаїті, забравши життя щонайменше дев'яти людей. Зруйновано й столицю Куби. Підвищений рівень небезпеки оголосили на Багамах. Його потужність зросла до 5-го рівня, а швидкість вітру - до 257 км/год.
Цими вихідними за прогнозами синоптиків вплив найсильніших вітрів і штормових хвиль зазнає американський штат Південна Кароліна. У цьому штаті евакуація торкнеться понад мільйона осіб. Траєкторія вихору може змінюватися, і тому вирішено евакуювати великі прибережні зони. Губернатор штату Ніккі Хейлі оголосила надзвичайний стан, повідомляє newsru.ua.
МЗС України звертається до українців із застереженнями: не відвідувати регіонів, де зараз воює Метью. 
"У зв’язку  з наближенням урагану Метью, якому вже присвоєно 4-й рівень, просимо громадян України, які перебувають у східних провінціях Куби, бути пильними та додержуватися необхідних заходів безпеки, слідкувати за повідомленнями місцевих служб надзвичайних ситуацій.
Громадянам України, що планують подорожі до відповідних регіонів, рекомендуємо утриматися найближчим часом від здійснення таких подорожей", - йдеться у повідомленні.
Телефон "гарячої лінії" Посольства України в Республіці Куба +535 429 51 31 працює цілодобово.

Related

Події у світі 6030209702352918388

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item