Стратегія Росії спрямована на послаблення ЄС, - ТускРосія, використовуючи порушення повітряного простору, компанії по дезінформації, втручання в політичні процеси ЄС, кібератаки прагне послабити Євросоюз

Про це на підсумковій прес-конференції саміту Ради Євросоюзу заявив президент ЄС Дональд Туск.
"Сьогодні ввечері ми провели широкомасштабну дискусію щодо Росії. Лідери обговорили всі прояви російської активності: порушення повітряних просторів, кампанії з дезінформації, кібератаки, втручання в політичні процеси в ЄС, гібридні технології на Балканах, розслідування катастрофи MH17. При розгляді всіх цих прикладів, стає абсолютно очевидно, що мета російської стратегії – послаблення Євросоюзу", - заявив Туск.
Туск підкреслив, що "збільшення напруженості з Росією не є нашою метою". Він сказав, що Євросоюз реагує на кроки, що вживаються РФ, але завжди готовий до діалогу.
"Утім ми ніколи не підемо на компроміс по наших базових принципах. Ось чому лідери ЄС одностайні в збереженні обраного курсу. Перш за все – збереження єдності Євросоюзу", - сказав Туск.
Нагадаємо, учасники саміту ЄС засудили атаки Сирійського режиму і Росії проти цивільного населення в Алеппо однак не схвалив нові санкції проти Росії.

Related

Події у світі 3198840384481274070

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item