Мінський формат вичерпаний - Жебрівський

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський

Глава Донецької ОДА вважає, що пора переходити до виконання умов Будапештської угоди 1994 року.

Переговори з вирішення конфлікту на Донбасі в мінському і нормандському форматах повністю себе вичерпали. Таку думку висловив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook.
"Щодо мінських і нормандських форматів, моя позиція така: переговори в Бенувілі (регіон Нижня Нормандія), в Мілані і Мінську стали, по суті, проміжними етапами. Вони себе вичерпали", - вважає Жебрівський.
Він нагадав, що ні Франція, ні Німеччина не брали на себе зобов'язань за гарантіями безпеки України, коли "ми добровільно-примусово втратили третій за потужністю у світі ядерний арсенал". "Такі гарантії взяли на себе США і Великобританія (про третього "гаранта" - РФ - мовчу, бо вона зараз поводиться так, ніби знаходиться в "стані неосудності", але це вже компетенція Міжнародного трибуналу)", - додав він.
Жебрівський вважає, що в ситуації з Донбасом пора переходити до суті питання - виконання умов Будапештської угоди 1994 року. "Україна свою частину договору виконала на всі 100%. У Будапештській угоді прописано чітко: взамін за відмову від ядерного арсеналу США і Великобританія (ну і Росія) гарантують Україні її незалежність, суверенітет на непорушність існуючих кордонів!" - Підкреслив Жебрівський.
Як повідомлялось, лідери Франції (Франсуа Олланд) і Німеччини (Ангела Меркель) погодилися на "дорожню карту" мінських угод, яка передбачить кроки для припинення бойових дій на Донбасі.

Related

Політика 4537350345634958245

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item