Порошенко розповів про домовленості під час зустрічі "Нормандської четвірки"


Учасники зустрічі глав держав "Нормандської четвірки" в Берліні погодилися з безальтернативністю Мінських домовленостей і вирішили спільно розробити дорожню карту їх реалізації.
Про це повідомляє ZN,UA.
Глава України Петро Порошенко зробив відповідну заяву на брифінгу в посольстві України за підсумками зустрічі Нормандської четвірки.
"Пропозицію української сторони щодо дорожньої карти схвалили наші французькі та німецькі партнери. Сьогодні пропозиції Німеччини та Франції щодо дорожньої карти затверджені Нормандським форматом", – зазначив він.
Президент уточнив, що міністрам закордонних справ Франції, Німеччини, України та Росії доручили розробити і затвердити робочий варіант дорожньої карти до кінця листопада.
За словами Порошенка, сьогодні визначили основні напрями майбутньої дорожньої карти і дійшли згоди щодо підписання документа лідерами країн після його розробки та узгодження.
Нагадаємо, зустріч у Нормандському форматі відбулася в ніч на 20 жовтня. Порошенко, Меркель і Олланд провели тристоронні консультації перед самітом Нормандської четвірки. Лідери скоординували свої позиції перед зустріччю з російським президентом.

Related

Політика 3613747187908731712

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item