Тиждень після Берліну: Росія знову порушує домовленостіВсупереч домовленостям у Берліні місію Червоного Хреста не допускають до українських заручників.
Про це на зустрічі з послом Польщі Яном Пєклом заявив президент України Петро Порошенко.
"Сьогодні отримали офіційну відмову щодо відвідування представники найширшої гуманітарної місії – Міжнародної організації Червоного Хреста. Їм знову відмовили в допуску до наших заручників", - сказав Порошенко.
"Це є категорично неприйнятним", - сказав Порошенко і нагадав про невиконання вимог припинити вогонь як по всій лінії зіткнення, так і в зоні розведення сторін.
Президент повідомив, що спостережна місія ОБСЄ знову потрапила під обстріл. Також російські бойовики спробували встановити спостережний пост на розведеній території. Цього не допустили українські військові.
Порошенко заявив: якщо Мінські домовленості і зобов'язання Росія не виконуватиме, санкції мають бути продовжені.
У ніч на 20 жовтня на зустрічі в Берліні лідери Нормандської четвірки обговорювали питання так званої дорожньої карти.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили Російської Федерації почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.
Мінські угоди лідери Німеччини, Франції, України та Росії погодили в лютому 2015-го. Документ передбачає відновлення повного контролю України над кордоном і виведення з Донбасу "всіх іноземних військових формувань". План дій містить пункт про проведення виборів на окупованій території.

Related

Політика 4637290306104942661

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item