Тиждень після Берліну: Росія знову порушує домовленостіВсупереч домовленостям у Берліні місію Червоного Хреста не допускають до українських заручників.
Про це на зустрічі з послом Польщі Яном Пєклом заявив президент України Петро Порошенко.
"Сьогодні отримали офіційну відмову щодо відвідування представники найширшої гуманітарної місії – Міжнародної організації Червоного Хреста. Їм знову відмовили в допуску до наших заручників", - сказав Порошенко.
"Це є категорично неприйнятним", - сказав Порошенко і нагадав про невиконання вимог припинити вогонь як по всій лінії зіткнення, так і в зоні розведення сторін.
Президент повідомив, що спостережна місія ОБСЄ знову потрапила під обстріл. Також російські бойовики спробували встановити спостережний пост на розведеній території. Цього не допустили українські військові.
Порошенко заявив: якщо Мінські домовленості і зобов'язання Росія не виконуватиме, санкції мають бути продовжені.
У ніч на 20 жовтня на зустрічі в Берліні лідери Нормандської четвірки обговорювали питання так званої дорожньої карти.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили Російської Федерації почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.
Мінські угоди лідери Німеччини, Франції, України та Росії погодили в лютому 2015-го. Документ передбачає відновлення повного контролю України над кордоном і виведення з Донбасу "всіх іноземних військових формувань". План дій містить пункт про проведення виборів на окупованій території.

Related

Політика 4637290306104942661

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item