Для Росії немає місця ні в ПАРЄ, ні у Великій сімці - СавченкоРосія викрадає і приховує людей, а потім створює потрібну їй історію.
Про це заявила народний депутат Надія Савченко, передає "112 Україна".
"Чому це все спочатку було в закритому доступі? Тому що для початку людей беруть і приховують. Спочатку тримають у СІЗО, потім оформлюють і дивляться, яку історію з цього вони можуть отримати. Тому до людей завжди є важкий доступ, їх завжди важко знайти. Ситуація абсолютно політизована, Росія не зупиняється, створюються непотрібні речі, і в черговий раз це показує, що немає для неї місця на європлатформі в ПАРЕ, ні у "Великій сімці", - сказала Савченко.
Крім того, вона додала, що потрібно встановлювати чіткий кордон. Візовий режим більше захистить українців, які їздять працювати в Росію.
Нагадаємо, 2 жовтня стало відомо, що журналіста Романа Сущенка утримують у Москві в СІЗО "Лефортово". Лефортовський суд Москви заарештував Сущенка за звинуваченням у шпигунстві. У зв'язку з цим голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав порушити питання щодо скасування безвізового режиму з Росією.

Related

Політика 4401231185266883949

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item