"Треба сказати Путіну правду" - санкції проти Росії хочуть продовжити на рікСанкції проти Росії потрібно продовжити одразу на рік.
Про це заявив голова комітету з міжнародних справ Європейського парламенту Ельмар Брок.
"Пропоную, щоб санкції були продовжені в грудні на найближчий рік. І треба вже сьогодні сказати Путіну правду. Це знизить імовірність неправильної оцінки ситуації", - сказав німецький політик.
Оскільки в Європі вирішили не воювати через Україну, санкції є правильною відповіддю - "щоб агресор зрозумів, що агресія коштує дорого", вважає депутат.
Брок підкреслив: деякі політики, запевняючи росіян, що все буде не так страшно, посилають неправильний сигнал Москві. Це перешкоджає встановленню миру в Україні.
"Ми хочемо жити в Європі, у якій спираються на Гельсінський договір, Паризький акт. Де дотримуються двох принципів - територіальної недоторканності і суверенітету держави. Де кожна держава повинна мати право самостійно вирішувати, куди їй іти. І немає права, зокрема історичного, порушувати ці принципи", - заявив політик.
Як відомо, 15 вересня Рада Європейського Союзу на півроку продовжила санкції проти 146 осіб та 37 компаній через російську агресію на Донбасі й окупацію Криму.
Уперше ЄС ввів санкції відносно Росії в березні 2014 року.

Related

Політика 3575410363486237578

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item