В СБУ заявили, що Захарченко буде також ліквідованийУ Службі безпеки України заявили, що керівництво терористичних угруповань Донбасу буде ліквідовано російськими спецслужбами, також, як це зробили з бойовиком Арсеном Павловим (Моторолою).
Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив радник СБУ Ярослав Антоняк, новину передає “Преса України”.
Він зазначив, що для України такі люди, як Захарченко, є ворогами, однак для влади Російської Федерації лідери терористичних угруповань Донбасу – це небажані свідки злочинів військ РФ на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.
Антоняк завив, що в Службі безпеки України ніхто серйозно не сприймає погрози з боку Олександра Захарченка, оскільки раніше він вже неодноразово здійснював безглузді погрози.
“Такі погрози з боку керівників псевдореспублік, в тому числі на адресу керівництва СБУ, це ж не в перший і не в останній раз”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер терористичного угрупування “ДНР” Олександр Захарченко пообіцяв помститися за вбивство одного з лідерів бойовиків Донбасу Арсена Павлова, більш відомого на прізвисько “Моторола”.

Related

Гаряча новина 328127829716123822

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item