Парубій анонсував резонансне рішення РадиСкасування підвищення зарплат народних депутатів розглянуть на пленарному засіданні у вівторок, 1 листопада.
Про це на Нацраді реформ заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.
"Я провів попередні консультації з керівниками фракцій. Ми у вівторок винесемо спільну законодавчу ініціативу, змінимо цю постанову. Залишимо момент упорядкування і певні розміри зарплат, без підвищення", - сказав він.
Спікер зауважив, що свідомо не підписує постанову з нормами про підвищення зарплат.
"Високий рівень заробітних плат для народних депутатів, для державних чиновників це передусім антикорупційна ініціатива. І це підтверджують усі європейські експерти. Ми повинні йти цим шляхом. Але коли йдеться про сьогоднішній день, я вважаю це рішення надмірним і передчасним ", - сказав Парубій.
20 жовтня Верховна Рада 230 голосами прийняла постанову про висновки та пропозиції до проекту закону про держбюджет-2017, додаток №2, у якому визначає розміри посадових окладів народних депутатів: для спікера 30 мінімальних зарплат, його заступників - 28, керівників комітетів і фракцій - 27 мінімальних заробітних плат, а для їхніх заступників - 26. Рядовий депутат - член комітету - отримуватиме 25 мінімальних зарплат.
Мінімальна зарплата зараз становить 1450 грн.

Related

Політика 2098032684380705573

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item