Тимошенко вимагатиме у НАБУ переглянути ціни на газУкраїнці мають платити за газ на третину менше.
Про це сказала лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час зустрічі з журналістами. Вона має намір звернутися до НАБУ з вимогою переглянути доцільність закупки українського газу в Євросоюзі.
"Якщо був контракт, підписаний за моєю участю, то чому в Європі газ купують по 185 доларів? Хто сидить на посередницьких 65 доларах. Ще вчора було 140, зараз на 120 вийшли, скоро газ впаде до 100, а все одно нашим людям продають по 180. Ви розумієте, що це не європейський газ, це російський. Я найближчим часом публічно звернуся до НАБУ. І покажу, хто сьогодні заробляє цю націнку на газі через Європу. Плюс, вартість українського газу становить 85 доларів - із транспортуванням, податками, прибутками, з розвитком галузі. Чому український газ продають по 285, а не по 85?" - заявила Тимошенко.
Нагадаємо, Нафтогаз спрогнозував ціну на газ наступного сезону на рівні $185 за 1000 куб. м. У сумі враховані транспортні витрати. Про це йдеться у звіті компанії. Разом із вартістю входу до газотранспортної системи України прогнозована ціна становите $197 за 1000 куб. м газу.

Related

Економіка 6925418572383782143

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item