"Нідерланди повинні бути останньою країною, яка робить подарунки Путіну" - ТіммермансПерший віце-президент Європейської комісії, колишній міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс закликав голландців підтримати ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
Про це він сказв у радіопрограмі на NPO Radio 1, передає NOS.
"Консультативний референдум не заважає депутатам ухвалювати рішення на підставі власних оцінок. Нідерланди повинні бути останньою країною, яка робить подарунки Путіну", - зазначив Тіммерманс.
При цьому він згоден зі словами нідерландського прем'єр-міністра Марка Рютте, який напередодні заявив, що це питання ширше, ніж просто питання Нідерландів і що нератифікація угоди збільшує ризик нестабільності в регіоні.
На думку Тіммерманса, угода є вкрай важливою для Євросоюзу і для Нідерландів. Перший віце-президент Єврокомісії також наголосив, що раніше голландський парламент абсолютною більшістю голосів підтримав ратифікацію угоди.
Він заявив, що не розуміє політичних сил, які раніше підтримували угоду, проте зараз не хочуть погодитися на пропозицію прем'єр-міністра щодо ратифікації документа.
Раніше голландська опозиція виступила проти ратифікації Угоди з Україною.

Related

Політика 5828523887959005115

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item