На повне відновлення Донбасу потрібно понад 20 млрд доларівНа повне відновлення інфраструктури Донбасу потрібно понад 20 млрд доларів. 
У Донецькій ВЦА мають дорожню карту з відновлення Донбасу і вже є плани, що необхідно відновити у наступному році. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив керівник Донецької ВЦА Павло Жебрівський.
"На відновлення інфраструктури Донецька область влітку отримала 2,5 млрд грн, гроші почали використовувати, проте їх кінцева реалізація відбудеться тільки навесні 2017 р. Від Регіонального фонду розвитку ми отримали 300 млн, які використовуємо на ремонт мостів, доріг, на будівництво лікарні тощо", - каже Жебрівський.
Також керівник Донецької ВЦА додав, що наступного року збираються відновити 10 мостів, 23 будинки в Мар'їнці, 21 школу. Збираються оснащати та модернізувати шпиталі.
"На житлово-комунальні буде виділено гроші. Це і теплотраси, і водогони, і багато іншого. Ціла програма, дорожня карта відновлення інфраструктури Донбасу, і я б сказав не відновлення, а будівництво нової інфраструктури Донбасу у нас є. На відновлення інфраструктури Донбасу потрібно понад 20 млрд дол.", - говорить Жебрівський.
За його словами, у Мар`їнці та Красногорівці є проблеми із постачанням газу, опалення та електроенергії.

Related

Події в Україні 3312080954558689987

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item