З'явилося відео затримання "диверсантів" у Криму

Затримання "українського диверсанта" в Севастополі

Російські спецслужби знайшли візитку Правого сектора.

 
Федеральна служба безпеки Росії оприлюднила відеозапис затримання "українських диверсантів" у Севастополі і виявлення у них зброї, боєприпасів і вибухівки.
 
Як випливає з відео, один із підозрюваних був затриманий на вулиці співробітниками ФСБ. Після цього його в наручниках доставили в якусь квартиру, де були виявлені зброя, чисті аркуші паперу формату А4 з печатками військової частини А0235 Міністерства оборони України.
 
У цій же квартирі були знайдені шеврони військових частин України, офіцерські погони, візитка Правого сектора і комплекти камуфляжного одягу.
 
Крім того, на відео показана схованка в землі, з якої співробітники ФСБ витягають, імовірно, упаковки вибухових речовин.
 
 
Як повідомлялось, співробітники ФСБ Росії затримали 9 листопада "українських диверсантів", які нібито готували підриви на об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова.
 
У Міністерстві оборони України спростували цю інформацію, заявивши, що "в реальності ніяких диверсантів ФСБ не затримувала, оскільки їх у Криму і Севастополі немає".
 
Пізніше стало відомо, що Ленінський суд Севастополя на закритому засіданні заарештував імовірних "диверсантів" на два місяці.

Related

Гаряча новина 4652985176514514077

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item