Росія планує наступ на Маріуполь - ОБСЄВ ОБСЄ повідомили про можливий наступ російсько-терористичних сил на Маріуполь і його околиці. 
Про це сказав посол США при Організації з безпеки і співробітництва в Європі Деніел Беєр, передає УНІАН.
"Ми й досі серйозно стурбовані через нарощування сил об'єднаними російсько-сепаратистськими силами за межами Маріуполя", - заявив Беєр на засіданні постійної ради ОБСЄ у Відні.
Він повідомив, що 14 листопада російсько-терористичні сили блокували доступ спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які хотіли відвідати два райони, розташованих на північний схід від Маріуполя.
"Звертаючи увагу на те, що СММ спостерігала зв'язок між обмеженням доступу та порушеннями режиму припинення вогню, ми глибоко стурбовані тим, що об'єднані російсько-сепаратистські сили, можливо, планують більше нападів на Маріуполь або його околиці", - заявив Беєр.
Дипломат нагадав, що лише два тижні тому російсько-сепаратистські сили здійснили обстріл передмістя Маріуполя з ракетних систем залпового вогню.
"Ми закликаємо Росію і сепаратистів, яких вона підтримує, надати спостерігачам повний і необмежений доступ до районів поблизу Маріуполя і негайно відвести заборонене озброєння", - заявив Беєр.
Нагадаємо, в ОБСЄ заявили про збільшення вдвічі смертельних випадків серед місцевого населення через бойові дії на Донбасі.

Related

Гаряча новина 6610732976660286381

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item