Меркель зробила песимістичну заяву по ДонбасуКанцлер ФРН Анґела Меркель вважає "невидимими" кроки з виконання Мінських домовленостей, що робить неможливим зняття санкцій.
Про це вона заявила після зустрічі п'ятірки європейських лідерів із президентом США Бараком Обамою.
"Ми хочемо бачити, що робимо кроки в Мінському процесі. Поки що кроки "дуже невидимі"; навпаки, ситуація з безпекою за останні тижні не покращилася", - сказала вона.
Водночас вона запевнила, що сторони далі продовжуватимуть роботу, і "в певний момент" подумають над тим, як рухатися далі.
Меркель підтвердила, що обговорювала тему санкцій.
Вона також розповіла, що під час зустрічі американський президент і всі запрошені європейські лідери підтримали Нормандский формат і тісне співробітництво щодо української теми з США.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.
Мінські угоди лідери Німеччини, Франції, України та Росії погодили в лютому 2015-го. Документ передбачає відновлення повного контролю України над кордоном і виведення з Донбасу "всіх іноземних військових формувань". План дій містить пункт про проведення виборів на окупованій території.
На зустрічі в Берліні лідери Нормандської четвірки обговорювали питання так званої дорожньої карти.

Related

Політика 659782485883486710

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item