Заявам колишнього агента КДБ довіряти не можна - МаккейнРеспубліканський сенатор Джон Маккейн, який є головою Комітету Сенату з питань збройних сил, опублікував заяву про відносини між США і Росією, передає Голос Америки.
"Володимир Путін знову приєднався до Башара Асада в його варварській війні проти сирійського народу, відновив масштабні російські повітряні й ракетні удари в Ідлібі і Гомсі. Незабаром може статися чергова жорстока атака на місто Алеппо".
"У зв'язку з переходом президентської влади в США до нової адміністрації, Володимир Путін сказав останніми днями, що він хоче поліпшити відносини зі Сполученими Штатами. Ми повинні довіряти таким заявам настільки, наскільки й іншим заявам, зробленим колишнім агентом КДБ, який завів свою країну в тиранію, вбиваючи своїх політичних супротивників, напав на своїх сусідів, погрожував союзникам Америки і намагався вмішатися у вибори в Америці".
"Остання спроба адміністрації Обами "перезапустити" відносини з Росією завершилися вторгненням Путіна в Україну та військовим втручанням на Близькому Сході. Принаймні, ціною іншого "перезапуску" буде співучасть Путіна і Асада в бійні сирійського народу. Це неприйнятна ціна для великої нації. Америка була на висоті своєї величі тоді, коли ми стояли на боці тих, хто бореться з тиранією. Саме там, де ми повинні стояти знову".

Related

Політика 5198188355136643476

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item