Реванш "регіоналів". "Опоблок" продовжує захоплення МиколаївщиниСьогоднішнім "опоблоківцям" вдалося витурити з крісла секретаря міськради людину від БПП, а потім прибрати з політичного рингу і конкурента від "Батьківщини".

Першотравенськ, що на Миколаївщині, протягом декількох виборів перетворювався на поле політичних баталій. Місто і досі підтримує "регіоналівську" славу. Перефарбовані екс-"регіонали" за рік знов зуміли дорватися до керівних постів у міськраді.
Черговий спектакль відіграли у Першотравенській міськраді під час обрання секретаря міськради. На цій посаді працювала Наталя Сабліна, обрана від БПП. Вона заявила, що депутати відпрацьовують свої "шкурні" інтереси, тому іде у відставку, адже не хоче торгувати совістю. При цьому свою людину БПП і не відстоювали.
Таким чином вакантна посада відкрила нові "ставки". Напередодні сесії у кулуарах йшли домовленості про кандидатуру "батьківщинівця" Василя Барського. Його просував Михайло Соколов - "права рука" Юлії Тимошенко, - який намагався підготувати собі ґрунт для майбутніх виборів. Проте позиції екс-"регіоналів" виявилися сильнішими.
Як стало відомо з власних джерел у Першотравенській міськраді, вчора вночі, 23 листопада, почалася чергова серія торгів за крісло секретаря міськради. Барського зуміли "посунути". Нинішній "опоблоківець" Василь Мосякін, якому підконтрольний ринок на вул. Гагаріна, організував близько 70 підприємців. Вони виступали проти бізнесу Барського. Нібито його таксі заважають своєю парковкою на ринку. "Батьківщинівець" побоюючись тиску на бізнес, заявив, що не бере участь у "договорняках" і відмовився висувати свою кандидатуру на посаду секретаря міськради.
На посаду одразу "налетіли" інший кандидати. Зокрема хотів посісти "секретарське" крісло Володимир Вовк під БПП. Проте шансів йому не дали, оскільки свої плани мав вже Мосякін. 
На засідання сесії не прийшли сам Барський, підіграли йому БПП, "Свобода" та "Батьківщина", які також "прогуляли". Для екс-регіоналівських "Нашого краю", "Опоблоку", "Відродження" та "Нашої держави" відкрився вільний майданчик, щоб поставити на посаду свою людину.
Мер Людмила Дромашко, обрана на посаду від "Нашого краю", гарно викрутилася. За законом право першою висунути кандидатуру секретаря міськради належить міському голові. Ним вона і скористалася. Вочевидь, знаючи про відмову від посади Барського, вона йому демонстративно зателефонувала, але він не відповів. "Я свою місію виконала, ви були свідками", - сказала мер.
Зв'язатися з Барським все ж вдалося. Він повідомив, що відмовляється від посади. І нібито депутати починають обговорювати інші питання, але знов повертаються до "секретаріади". Депутати "несподівано" пропонують кандидатуру "опоблоківця" Сергія Бондарчука, фактично "правої руки" Мосякіна.
Не завадила депутатам і юридична колізія. Відповідно до закону, якщо кандидатура мера не знайшла підтримки, право виносити іншу переходить до депутатів. Проте у законі не визначено, як вичнити у разі відмови кандидата. Тому фактично депутатам потрібно було проголосувати спочатку проти Барського, а потім виносити свого претендента.
Зволікати не стали. Один за одним депутати відмовили Барському у посаді та швиденько проголосували за Бондарчука. З 21 присутніх 19 голосів дали "за", двоє вирішили утриматися.
Таким чином, на політичній арені Першотравенська керівні посади знов захопили екс-"регіонали". Мер та її перший заступник Олександр Кукуруза – колишні прихильники партії Януковича, які пройшли на нових виборах від "Нашого краю". Ще три заступники міського голови – Світлана Свідерко, Ольга Колесніченко, Наталія Товста – також були у "регіоналівській" команді та пропрацювали за часів попереднього мерства Дромашко. Вдало "посунувши" з посади БПП, "регіонали", дорвалися і до ключового крісла секретаря міськради.

Related

Події в Україні 4030800170144541991

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item