Новинський їде за кордонДепутат від "Опоблоку" Вадим Новинський назвав політичною справу Генпрокуратури і завтра летить на гору Афон.
Про це він заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради.
"Те, що викладене у Facebook, - там маса помилок, як граматичних, так і стилістичних. Це може бути драфт подання. І коли воно буде підписане, потрапить до апарату Верховної Ради, тоді буду коментувати", - сказав він.
Депутат назвав справу "політично мотивованою".
"Повністю сфабрикована і ґрунтується на брехливих свідченнях однієї людини. Щодо якої повинна бути теж кримінальна справа заведена", - сказав Новинський.
"Я ніколи за депутатською недоторканістю не ховався", - додав він.
Водночас Новинський не став розповідати про деталі справи.
"Нікуди з країни не виїжджав, не їду і виїжджати не збираюся. У мене завтра запланована поїздка на Афон, там перебуває митрополит Онуфрій, і я приєднуюся до його паломницької групи. Вертаюся звідти, швидше за все, у понеділок. Завтра об 11:00 виліт", - продовжив Новинський.
"Готовий прийняти будь-яке рішення залу", - додав депутат і сказав, що, ймовірно, проситиме фракцію також голосувати "за" зняття недоторканності із себе.
Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявляв про справу щодо спроб Віктора Януковича поставити під контроль релігійні організації.

Related

Політика 555471281901685462

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item