Напад Бойка на Ляшка - протистояння прокремлівських і проукраїнських сил – експерт

Напад Бойка на Ляшка

Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько, додавши, що напад Бойка на Ляшка, це - підсвідома реакція екс-"регіонала" на правду Ляшка.
"Бойко, якого завжди вважали обережним та стриманим політиком, вчинив, швидше, як політичний хижак, із низькою політичною культурою, віддавшись на інстинктивну реакцію, яка настала після різких заяв лідера опозиційної фракції Олега Ляшка. Він не зміг себе стримати, коли Ляшко публічно закликав голову СБУ звернути увагу на часті візити Бойка в столицю країни агресора - Москву. Що демонструє паніку та страх оприлюднення правдивої інформації", - вважає політичний експерт Володимир Цибулько.
"Конфлікт Ляшка проти Бойка - протистояння проукраїнських і прокремлівських сил, які зійшлися на парламентському рівні, і які Кремль хоче перенести на рівень вулиць і масових протестів", - додає Цибулько, окремо зваживши стійкість лідера опозиції, який не повівся на провокації "регіонала" й надалі продовжував переконувати словом і говорити правду в мікрофон.
Сьогодні на погоджувальній раді екс-"регіонал" Юрій Бойко накинувся з кулаками на лідера опозиційної фракції РПЛ Олега Ляшка

Related

Політика 2600990417189119898

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item