Командувач сухопутними військами Канади відвідав рідне село на Львівщині (фото)Генерал-лейтенант Пол Винник - онук українських переселенців.

Командувач сухопутними військами Канади генерал-лейтенант Пол Винник в рамках візиту в Україну побував в селі Поздимир у Львівській області, звідки родом його предки. Про це Винник написав у Twitter.
"Був радий відвідати міста Поздимир і Радзванци, де жили мої предки. Дякую Вам", - написав Винник. У свою чергу, посол Канади в Україні Роман Ващук зазначив в Twitter, що директор сільської школи в Поздимир передав Виннику кілька документів з історії його родини.
Онук українських переселенців, генерал-лейтенант Пол Винник 14 липня прийняв командування сухопутними військами Канади. До речі, більше 10 депутатів українського походження стали депутатами парламенту Канади від Ліберальної партії, яка перемогла на парламентських виборах 19 жовтня.
Довідка. До свого призначення на посаду командувача сухопутними військами Пол Винник очолював військову розвідку Канади. За освітою він - військовий інженер, служить в ЗС Канади з 1981 року. У 2009-му брав участь у війні в Афганістані в складі багатонаціонального командування безпеки як помічник командувача, відповідального за формування афганського Міністерства оборони і національної армії.
Призначення Винника стало найвищим досягненням українських канадців в Сухопутних військах Канади. У той же час щонайменше три члени української громади здобували вище генеральське звання в канадських ЗС.Related

Суспільство 8748989096846815642

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item