Учительку, яка продала школярку, взяли під варту23 листопада в Київському райсуді Харкова відбулося судове засідання щодо обрання запобіжного заходу Галині Коваленко. 
Учителя Люботинської школи-інтернату "Дивосвіт" підозрюють у спробі продажу 13-річної вихованки Олі Парні. Учительку взяли під варту на 2 місяці із правом внесення застави - понад 400 тис.грн.
Про це повідомляє KHARKIV Today.
Підозрювана свою провину не визнала. За її словами, вона допомагала родині потерпілої, підгодовувала дівчинку в інтернаті.
"Це страшний гріх. Я сама матір. Як би я могла продати дитину. Це ж не річ" — сказала Коваленко.
За даними kp.ua, один з родичів Ольги Парні винен у смерті доньки Коваленко 13 років тому. А справа проти неї може мати політичний підтекст, бо брала участь у всіх виборах в якості спостерігача і члена виборчої комісії. Обвинувачена також заявила, що не передавала дівчинку покупцеві, а сіла в його машину, щоб під'їхати. Гроші від покупця не брала.
Учительку української мови та літератури затримали 21 листопада при передачі грошей від продажу дитини. Чоловік затриманої, Леонід Коваленко, переконує - дружина не могла заподіяти дівчинці шкоди. Те, що у родині були фінансові проблеми — підтверджує.

Related

Гаряча новина 6358787873727096712

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item