У справі банку Михайлівський провели масові обшуки

СБУ блокувала вхід до бізнес-центру Gulliver

У прокуратурі розповіли про п'ятничні обшуки у бізнес-центрі Гуллівер.

В рамках розслідування розкрадання коштів банку Михайлівський у Києві правоохоронці провели обшуки у приміщеннях бізнес-центру Gulliver і ще за 34 адресами. Про це повідомила прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець.

"25.11 столичні правоохоронці у рамках розслідування розкрадання коштів банку "Михайлівський" провели обшуки не тільки у приміщеннях товариств, розміщених в офісному центрі Gulliver, а також ще за 34 адресами, зокрема у місцях проживання осіб, пов'язаних з колишніми власниками "Михайлівського", а також в офісах їхніх підприємств", - написала вона у Facebook.
 
Максимець пояснила, що мова йде про компанії, які могли бути задіяні в злочинних схемах розкрадання банківських коштів на суму понад 900 мільйонів гривень шляхом отримання незаконних кредитів.
 
"Під час обшуків вилучено значний обсяг фінансової документації, комп'ютерну техніку, флеш-накопичувачі інформації та інші речові докази", - йдеться у повідомленні.
 
Наразі вирішується питання про призначення судово-технічних й економічних експертиз за вилученими доказами.
 
Як повідомляв Корреспондент.net, 25 листопада СБУ заблокувала бізнес-центр Gulliver у рамках розслідування в справі неплатоспроможного банку Михайлівський.
 
Раніше суд заарештував торгово-розважальний і офісний центр Gulliver у Києві. Арешт накладений у рамках розслідування виробництва про розкрадання коштів банку Михайлівський, який, як і Gulliver, належить Віктору Поліщуку.

Related

Події в Україні 782378870106482305

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item