Клюєв розповів, що йому доручив Янукович, коли розстрілювали Майдан


Глава адміністрації екс-президента Андрій Клюєв заявляє, що Янукович не був зацікавлений у розстрілі Майдану, пояснюючи це тим, що він закликав до переговорів вже після масових вбивств.
Про це він розповів в ефірі російського пропагандистського каналу Росія-1, куди його запросили разом із екс-прем'єром Миколою Азаровим і співавтором "диктаторських законів" Володимиром Олійником, які всі втекли з України.
"Я отримав наказ почати вести переговори з трьома міністрами закордонних справ Франції, Польщі та Німеччини ... 20 лютого по обіді Янукович викликав мене в кабінет, в цей час в кабінеті був Штайнмаєр (міністр закордонних справ Німеччини)", - розповів Клюєв.
"Янукович сказав - забирай трьох міністрів до себе в кабінет, і починайте готувати мирний договір", - розповів Клюєв. Міністри прибули в Україну близько 10 години ранку 20 лютого. 
"І ми добу готували мирний договір, як Янукович міг давати команду, щоб розстрілювали людей?" - запитав Клюєв.
Масові розстріли на Майдані відбувалися з ранку 20 лютого, практично всі, крім однієї людини, були вбиті до 12 години дня.
***
Клюєв в ефірі також зачитав нібито протокол допиту, снайпера, якого, за його словами, зловили представники Майдану. Клюєв не пояснив, звідки у нього цей протокол з'явився.
Снайпера він назвав Володимиром Дихладзе і додав, що він був грузином. Це прізвище раніше ніколи не згадувалася.
"Завезли цього снайпера ще 14-го лютого", - сказав Азаров.
 
"На початку, він прилетів до Києва, потім переїхав до Одеси, потім з Одеси його знову привезли до Києва. Він тиждень ходив по майдану, дислокацію дивився, звідки стріляти, що робити, яким чином. Тому Януковичу це навіть невигідно було", - заявив Клюєв.
"19-го ввечері, йому сказали бути в повній готовності, в 6 ранку його завели на будівлю, з якого він стріляв", - сказав Азаров.
Азаров не зміг згадати назву готелю, в яку нібито завели снайпера, і звідки той нібито стріляв, починаючи з 8 ранку. Ні Азаров, ні Клюєв не назвали, хто саме привів снайпера.
А Клюєв нібито уточнив, що це був готель "Козацький".
"Я обов'язково цей протокол передам адвокатам "беркутівців", тому що ці люди гідні поваги", - заявив Клюєв.
"І вони відійшли від Майдану тільки тоді, коли по ним, неозброєним абсолютно людям, відкрили стрілянину", - заявив Азаров.
Як відомо, є багато фото і фігурують як доказ того, що з боку силовиків в людей стріляли люди в чорному.
Представник держобвинувачення Олексій Донський, коментуючи інформацію Азарова і Клюєва "Українській правді", заявив , що "вперше чує таке прізвище". "Нам дуже цікава ця інформація, нам було б дуже цікаво отримати інформацію про цю людину", - заявив Донський.
***
Ведучі програми на російському телеканалі розповідали глядачам, що Україна перебуває в стані глибокої кризи і пропонували обговорити вихід з нього, розмістивши на екрані варіанти. Провідні заявили, що на вихідних Саакашвілі намагався організувати Майдан.
А Клюєв наполягав, що в Україні повинні відбутися дострокові парламентські вибори.
 
Оксана Коваленко

Related

Політика 1335376462138184195

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item