Дестабілізація в Україні може вплинути на рішення про безвізовий режим і курс валютДестабілізація ситуації в Україні, яку намагаються спровокувати окремі політики, може вплинути на рішення ЄС щодо надання Україні безвізового режиму, а також негативно позначиться на курсі національної валюти.
Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Ігор Лапін у коментарях журналістам.
Він зазначив, що проплачені "мітинги", які проходять сьогодні під стінами Національного банку, а також заклики звільнити його голову можуть негативно позначитися на курсі гривні.
"Я думаю, що ця розкачка тягне гривню донизу. І завжди так було. Тому це все робиться цілеспрямовано", - сказав Лапін.
"Картинка для російських ЗМІ буде, звичайно, дуже хороша: "київська хунта не справляється з народом і не може втримати владу" чи щось на зразок того. Потім буде розігруватися тема тарифів", - наголосив народний депутат.
Крім того, Ігор Лапін вважає, що організатори проплачених "мітингів" також можуть переслідувати й інші цілі.
"Серед інших моментів, які можуть переслідувати організатори цих "мітингів", - це торги навколо бюджету, щоб щось собі виторгувати, вициганити чи, навпаки, щось врегулювати і вирішити. А чому біля НБУ проводять? Тому що посада голови Нацбанку – це і є головний предмет торгів так званої "опозиції" - партій, які змагаються, хто з них сьогодні більший опозиціонер", - зауважив Лапін.
На думку представника фракції "Народний фронт", дестабілізація ситуації в Україні, яку сьогодні намагаються спровокувати окремі політики, "може вплинути на рішення ЄС щодо надання Україні безвізового режиму".

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item