Генштаб готується до широкомасштабного наступу РосіїУкраїна готова не лише до ймовірного сценарію "кримського коридору", але і до більш масштабних дій Росії.
Про це заявив начальник Генштабу і головнокомандувач армією генерал Віктор Муженко.
"Ми розглядаємо сценарії від можливої ескалації конфлікту на південному сході до широкомасштабної агресії", - сказав він в інтерв'ю агентству BNS.
За цими сценаріями відпрацьовують відповідні контрзаходи.
"Війська готуються до цього, комплектуються. І на сьогоднішній день ми здатні протистояти Російській Федерації", - додав Муженко.
Начальник Генштабу подякував Литві за підтримку в постачаннях летального озброєння і військові консультації зі створення сил спецоперацій.
Також він вказав на можливі урядові контракти на ремонт наявних у Литви систем озброєнь.
Муженко заявив, що немає сигналів від майбутньої адміністрації Дональда Трампа щодо зміни курсу і відмов у підтримці України.
США виділяють кошти на реформу ЗС України, щоб вона відповідала стандартам НАТО. Цю фінансову підтримку оцінюють приблизно у 500 млн долларів, сказав керівник Генштабу.
"Зі спілкування з американськими військовими, жодних змін не передбачається. Тобто і питання допомоги, зокрема і допомоги радниками, і питання підготовки (наших військових) інструкторами відповідно, зокрема і питання матеріальної допомоги, рішення про яку прийняті - це все поки що залишається в силі", - резюмував він.
За добу в зоні АТО 1 військовослужбовець загинув, ще 3 бійців дістали поранення.

Related

Політика 3250543823537465019

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item