Найбільша авіакомпанія Європи може зробити квитки на літак безкоштовними

Деякі квитки лоукосту стануть безкоштовними
Найбільша в Європі авіакомпанія Ryanair оголосила про плани створити нульові тарифи для багатьох місць на рейсах за рахунок доходів від спільної виручки з аеропортами, на які лоукостер приваблює пасажирів, повідомив генеральний директор компанії Майкл О'Лірі, передає The Guardian.
"Завдання, яке стоїть перед нами в майбутньому, полягає в продовженні зниження цін на авіаквитки. Я думаю, що в найближчі 5-10 років авіаквитки Ryanair стануть безкоштовними, у цьому випадку рейси будуть заповнені, і ми зможемо отримувати дохід спільно з аеропортами, через які ці люди будуть проходити", – сказав О'Лірі.
Він додав, що авіакомпанія планує отримувати частку від продажів і в роздрібних магазинах аеропортів. Також зробити авіаквитки безкоштовними дозволить скорочення або скасування різних зборів, які зараз доводиться оплачувати компанії.
Гендиректор уточнив, що навряд чи нульові тарифи з'являться в таких великих аеропортах, як лондонський Хітроу.
Безкоштовні місця на авіарейсах можуть з'явитися у співпраці з невеликими європейськими аеропортами, які зацікавлені в збільшенні пасажиропотоку.
Ryanair – одна з найбільших в Європі авіакомпаній за кількістю перевезених пасажирів. У 2016 році ірландський лоукостер розраховує перевезти 119 мільйонів осіб.
Нагадаємо, генеральний директор Міжнародного аеропорту Львів ім. Данила Галицького Тетяна Романовська заявила, що найбільший європейський лоукостер Ryanair почне польоти зі Львова в 2017 році.

Related

Події у світі 6321011954983668524

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item