Реформами в Україні зацікавилася міністр МЗС ШвеціїДо Києва з офіційним візитом прибула міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом.
"Приземлилася у Києві, мій третій візит. Російська агресія і українські реформи на порядку денному. Тверда підтримка європейського майбутнього України триває", - написала Маргот Вальстром на власній сторінці в Twitter.
Як зазначила глава МЗС у своєму, під час візиту до Києва планується обговорити з представниками влади продовження українських реформ і російську агресію на Донбасі.
У жовтні робочий візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Люксембурга розпочався із зустрічі з Маргот Вальстрьом повідомляв Укрінформ.
Керівники МЗС обговорили ключові питання порядку денного відносин між Україною та ЄС, зокрема завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію, прискорення стороною ЄС виконання внутрішніх процедур для якнайскорішого скасування віз для українських громадян.
Вальстрьом наголосила на чіткій і послідовній позиції Швеції щодо підтримки територіальної цілісності України та продовження політико-дипломатичного тиску на Росію. Сторони відзначили необхідність активізації взаємодії в рамках Східного партнерства.

Related

Суспільство 4199975661497578303

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item