Троє іноземців украли українця, катували його та погрожували згвалтувати його дружинуУ Варшаві судитимуть трьох молодих поляків, які украли українського бізнесмена та катували його. 
Від чоловіка вимагали 100 тис. дол. Микола Б. Займається продажем лісоматеріалів. Договорился с ними о деловой встрече.
Про це повідомив tvp.info.
Троє молодих поляків викрали українського бізнесмена, який займається продажем дощок та інших лісоматеріалів. Били його кільканадцять годин. Погрожували застрелити, повісити та згвалтувати його дружину, якщо не заплатить їм 100 тис. дол. викупу.
Потерпілий пообіцяв, що заплатить 60 тис. дол. та дасть їм 20 вантажівок із деревом, якщо вони відпустять його. Зрештою його звільнили.
До поліції звернулася жінка. Сказала, що чоловік зник безвісти, коли пішов на зустріч із торговими партнерами. Правоохоронці пояснили, що ще зарано заявляти про зникнення. Сказали звернутися до них увечері того дня. До поліції потім звернувся сам потерпілий.
Як пояснив бізнесмен, він мав зустрітися із чоловіком, який купив земельну ділянку та хоче її забудувати. Українця Миколу Б. зустріли троє чоловіків, запросили його до будинку.
Як тільки зайшли у приміщення, в лице Миколі пирскнули газом із балончика. Зв`язали йому руки і ноги мотузками. Почали бити чоловіка кастетом і палицею. Нападники казали, що вкрадуть його дружину та будуть мучити її протягом двох тижнів. Погрожували, що продадуть її в рабство в арабські країни.
Чоловіку накинули шнурок на шию та тягнули. Тицяли в лице пістолетом. Бізнесмен пообіцяв виплатити 60 тис. дол та дати 20 вантажівок дощок. Його відвезли до одного із торгових центрів у Варшаві. Чоловік пішов додому та викликав поліцію.
Нападники подзвонили Миколі. Він домовився зустрітися з ними у ресторані і пообіцяв принести гроші. Поліція була поряд із бізнесменом. Вони затримали викрадачів.

Related

Гаряча новина 1457862369497005310

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item