Муженко: Загроза агресії з боку РФ надходить і з півночі, і з Криму

Загроза масштабної російської агресії надходить не лише зі сходу України, а й з півночі, південно-Заходу і тимчасово окупованого Криму, де РФ зосередила істотні наступальні можливості.
Про це в інтерв'ю "Укрінформу" заявив начальник Генштабу України Віктор Муженко. 
"Загроза для України надходить звідусіль, де є російські війська. Це не лише схід. Ми можемо чекати удару від російських угрупувань з півночі, з заходу і з півдня, з Криму, де російські зосередили істотні наступальні можливості", - заявив Муженко. 
Він додав, що у Генштабі реально оцінюють ці загрози військового характеру і прораховують ймовірні сценарії розвитку подій на випадок масштабної російської агресії.
"Ці сценарії відпрацьовуються під час навчань, ми вчимося мобільній і гнучкій обороні, концентруємо зусилля на найбільш загрозливих напрямках", - зазначив начальник Генштабу. 
Також Муженко зазначив, що ситуація в армії наразі докорінно відрізняється від тієї, яка була на початку збройної агресії РФ.
"Бойовий потенціал ЗСУ незрівнянно вище, війська навчені і забезпечені, оснащені сучасною зброєю і зв'язком, вони набули реальний досвід бойових дій. Крім того в Україні зараз вже є майже 100 тисяч резервістів оперативного резерву - солдати і офіцери, які мають військовий досвід. Також триває формування підрозділів територіальної оборони, які будуть перебувати у постійній готовності до організації опору на випадок наступу противника. Усе це в комплексі робить можливу агресію РФ безглуздою", -  зазначив Муженко. 
Як відомо, Генштаб ЗСУ сформував 4 батальйони за стандартами НАТО.
Раніше Муженко заявляв, що Україна готова до широкомасштабних дій підтримуваних Росією сепаратистів на території країни.

Related

Гаряча новина 2742232460460459217

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item