"Прокуратура припинила колишню дебільну практику" - ЛуценкоПрокуратура не буде покривати своїх співробітників, якщо вони вчинили неправомірні дії.
Про це сказав генеральний прокурор Юрій Луценко у Краматорську.
"Прокуратура припинила колишню дебільну практику покривання своїх, коли прокурор не відповідав ні за що. Першим своїм рішенням генпрокурора я звільнив працівника, який винен у смертельній ДТП. До мого приходу він кілька років працював у Генпрокуратурі. Звільнив його як сигнал: вседозволеність покривання закінчена. І це був не просто піар", - наголосив генпрокурор.
Органи прокуратури будуть чистити двома методами: звільнення за власним бажанням або за результатами роботи Генеральної інспекції, підкреслив Луценко.
Генеральна інспекція вирішуватиме питання подолання корупції всередині ГПУ. Буде підзвітна генпрокуророві, заступнику і громадськості та складатиметься з двох відділів. Перший проводитиме моніторинг відповідності майнового стану працівників прокуратури їх фактичному способу життя. Другий - слідчий, розслідуватиме кримінальні провадження стосовно працівників прокуратури.

Related

Гаряча новина 812977444092578119

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item