Рота бойовиків втекла з позиційВнаслідок масової відмови служити в армії ДНР так званий 9-й полк бойовиків поплатився ротою найманців. 
Учасники 9-го полку воюють проти української армії поблизу Маріуполя.
Третя рота бойовиків припинила своє існування. Про це розповів сьогодні на брифінгу речник Міноборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.
Офіційно роту ніхто не розпускав, вона припинила своє існування, бо солдати втекли. 85% від поновленого особового складу покинули лави ДНР. З нового року Росія суттєво зменшує фінансування незаконних республік. Відповідно зменшуватиметься і зарплатня у бойовиків.
Також речник розповів, що п'ять днів тому бойовики вкрали польовий кабель зв'язку російсько-окупаційних військ, щоб здати його на брухт.
Понад два роки Донеччина перебуває під окупацією бойовиків. Після референдуму 11 травня 2014 року вони проголосили так звану Донецьку народну республіку. До війни на цих територіях мешкали 3,9 млн осіб, у 20160-му - 2,3 млн. Ватажком так званої ДНР проголосили Олександра Захарченка. До війни він мав широкий профіль діяльності - від видання книжок до оптової торгівлі продовольством, алкоголем і тютюном.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події в Україні 3173079335269057352

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item