У Сенаті США запропонували позбавити ООН грошей

Сенатор Тед Круз

Реакція на резолюцію ООН з єврейських поселень у Єрусалимі набирає обертів.

Сенатор США від штату Техас, республіканець Тед Круз запропонував припинити фінансування ООН після антиізраїльської резолюції Ради Безпеки.
 
"Ніякого американського фінансування для ООН доти, доки рішення не переглянуть", - запевнив сенатор ізраїльського прем'єра Біньяміна Нетаньяху.
 
Також Круз зазначив, що сенатор Ліндсі Грехем та обраний президент США Дональд Трамп будуть разом працювати над тим, щоб "значно скоротити або зовсім ліквідувати американське фінансування ООН, а також серйозно переглянути фінансову підтримку для тих держав, які підтримали цю резолюцію".
 
Круз запевнив прем'єр-міністра Ізраїлю, що резолюція Ради Безпеки ООН щодо переселенської політики Ізраїлю не відповідає зовнішньополітичним установкам США.
 
На думку сенатора, усі чиновники і дипломати, які брали участь у цьому процесі і які підтримують резолюцію, зобов'язані негайно подати у відставку.
 
Нагадаємо, Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію з вимогою до Ізраїлю припинити переселення на палестинських територіях.
 
Резолюцію підтримали 14 з 15 членів Ради Безпеки, у тому числі й Україна, а США, незважаючи на прохання з боку Ізраїлю, цього разу відійшли від традиційної лінії і не стали накладати вето.
 
Обраний президент США Дональд Трамп пообіцяв зміни у "всьому, що стосується ООН".
 
Раніше Нетаньяху заявив, що Ізраїль перегляне свої відносини з ООН і скоротить фінансування організації на 8 мільйонів доларів.

Related

Події у світі 4848793165515612880

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item