Вчені зафіксували унікальну акулу-примаруАмериканським вченим вперше вдалось зафіксувати рідкісну морську рибу. Вона відома під назвою акула-привид.
Риба - далека родичка акул і скатів. Вважають, що ці морські мешканці відділилися один від одного приблизно 300 млн років тому.
Рідкісний морський мешканець випадково потрапив до об'єктива науковців-геологів, які досліджували води Тихого океану у Каліфорнії, США. Лише коли експерти кілька разів уважно вивчили відео, з'ясували, що зустріли глибоководну блакитну акулу-химеру.
Вченим мало що відомо про неї. Акулам властиве блакитне забарвлення і загострений ніс. Живуть на глибині понад 2,5 км, полюють навпомацки. Мають незвичайний зовнішній вигляд - в розправленому вигляді плавники нагадують крила, а на голові в особин чоловічої статі є шипоподібний наріст, який фахівці вважають статевим органом.
Хижаки живуть у темряві, тож для полювання використовують спеціальні пристосування ротового апарату - фотофори - вони світяться в темряві і приманюють дрібних риб. На відміну від своїх відомих акул-побратимів, замість рядів із зубами химери мають мінералізовані зубні пластини.
Це перший випадок зустрічі з акулою-привидом в північній півкулі. Переважно ці риби мешкають на глибинах біля берегів Нової Зеландії й Австралії, передає National Geographic.
Американські вчені з Музею природної історії і Товариства охорони природи виявили у Бенгальській затоці (Бангладеш - країна в Південній Азії. - ред.) два нові види дельфінів.

Related

Цікаво 9049728278640157043

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item