Коломойський: ПриватБанк став жертвою свавілля НБУ


Колишній співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський

Ігор Коломойський вперше прокоментував націоналізацію ПриватБанку.

Колишній співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський вперше прокоментував націоналізацію банку. Бізнесмен подякував Кабінету міністрів і розповів, як НБУ "дотиснув банк".
"Я хочу подякувати Кабінету міністрів і особисто Володимирові Гройсману. Як ви знаєте, в результаті останньої хвилі клієнтської паніки, спровокованої передусім діями НБУ, ми були змушені звернутися до Кабінету міністрів з пропозицією про передачу ПриватБанку державі. Я вважаю, що прем'єр-міністр та його команда проявили справжню мужність, прийнявши це непросте рішення. Якби вони не зважилися на цей крок, це поставило б під загрозу всю фінансову систему України", - наводить ТСН коментар Коломойського.
Також бізнесмен заявив, що ПриватБанк "став жертвою свавілля НБУ".
"ПриватБанк став жертвою свавілля НБУ. У ПриватБанку був збалансований забезпечений кредитний портфель, що підтверджується міжнародним аудитом. Однак НБУ, постійно змінюючи свої власні нормативи, придумував усе нові і нові способи штучного зниження капіталізації банку. Потім вони почали розповідати про міфічну діру 150 млрд грн, 97% пов'язаних кредитів, про те, що всі гроші вкрадено або виведено в офшори. Хоча всі ці цифри вони отримали внаслідок довільної зміни облікової політики", - зазначив він.
Коломойський заявив, що "нормальні центробанки допомагають банкам у важкий час, такий як економічні кризи, окупація або війна. А наш регулятор, навпаки, використовував усі можливі прийоми, щоб дотиснути ПриватБанк".
За його словами, найважливіше, що внаслідок націоналізації не постраждали клієнти банку.
"Як би важко і прикро не було, протягом усіх переговорів ми пам'ятали, що найголовніше - це клієнти ПриватБанку. Мені смішно чути висловлювання, що Коломойський когось шантажував, погрожуючи обвалити ПриватБанк. Ми захищали наш банк до останнього, але саме до того моменту, поки ми не відчули загрозу для клієнтів", - заявив олігарх.
Коломойський висловив надію на те, що новий акціонер в особі держави і нове правління "буде високо нести прапор ПриватБанку, знайде спільну мову з усіма клієнтами банку, збереже і примножить його високі стандарти".
Як повідомляли ЗМІ, 18 грудня влада України оголосила про націоналізацію ПриватБанку. 21 грудня ПриватБанк офіційно став державним.

Related

Події в Україні 8915086867231551477

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item