Путін: Я придумав будувати Керченський міст


Прес-конференція Путіна 23 грудня 2016 року

Російський президент Володимир Путін заявив, що Керченський міст допоможе розвитку відносин Росії та України в майбутньому.

Президент РФ Володимир Путін на прес-конференції в Москві 23 грудня заявив, що введення в експлуатацію Керченського мосту в 2018 році посприяє розвитку російсько-українських відносин в перспективі.

На питання, як назвуть міст через Керченську протоку, він сказав: "Ви самі сказали, Керченський міст - це не я придумав. Я придумав його побудувати, а ви повинні придумати, як його назвати".

Президент РФ зазначив, що проекти зі зведення мосту були ще в царські часи і при СРСР. А під час Другої світової війни його побудували фашистські окупанти.
"Окупанти його практично побудували, але не належним чином, оскільки криголамом його знесло", - додав він. (Швидше за все, Путін сплутав криголам з льодоходом. Під час Другої світової некапітальний міст через Керченську протоку був зруйнованийльодоходом - ред).

"Я впевнений і сподіваюся, що станеться нормалізація відносин з Україною, і міст буде корисний для розвитку російсько-українських відносин у майбутньому. Це дуже затребуваний інфраструктурний елемент", - зазначив Путін.

Related

Події у світі 365381473674960974

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item