Вчені назвали день, у який жінка виглядає найгіршеБританські науковці виявили, що найменш привабливо жінки виглядають у середу. 
Про це повідомляє MIGnews.com.
На замовлення компанії з виготовлення засобів для штучної засмаги, аналітики з англійської вищої школи економіки і політичних наук провели дослідження. Вони спробували дізнатися, коли саме жінки виглядають найгірше.
Виявилося, найбільш несприятливим днем для більшості жінок є середа. У цей день рівень життєвої енергії падає до мінімуму. Втома викликає нехтування зовнішнім виглядом, що не характерне для інших днів. Саме тому в середині тижня представниці слабкої статі виглядають найменш привабливо. Відтак фахівці радять дівчатам не призначати побачень в середу.
Науковці також встановили, що найкращий день для любовних утіх - четвер. У цей день тижня організм починає активно виробляти сексуальні гормони. Вранці в четвер рівень естрогену у жінок і тестостерону у чоловіків збільшується приблизно у п'ять разів.
Дослідники з'ясували, що жіночий сон має бути на 20 хв довший за чоловічий. Мозок жінок, на відміну від чоловічого, володіє багатозадачністю. Крім того, якщо робота чоловіка потребує прийняття важливих рішень, йому теж треба довше спати. Під час дослідження фахівці виявили, що поганий сон спричинює у жінок стрес, агресію та гнів. На чоловічий настрій брак сну не впливає.

Related

Цікаво 4374318718032492360

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item