Обама назвав помилки США в Іраку причиною зародження ІД

Президент США Барак Обама

При цьому президент США зазначив, що ІД втратила більш як половину своєї підконтрольної території.

Помилки, допущені США під час проведення військової операції в Іраку, стали однією з причин появи терористичної організації "Ісламська держава". Про це у вівторок, 6 грудня, заявив американський президент Барак Обама, повідомляє прес-служба Білого дому.
"Ми відмовилися повторювати деякі помилки вторгнення 2003 року, які спочатку і сприяли зростанню організації, що стала відомою як ІДІЛ", - сказав Обама на базі американських ВПС країни у Флориді. 
Він нагадав, що 2014 року США створили коаліцію, до якої увійшли близько 70 країн, і почали боротьбу з терористами в Сирії та Іраку, але не силами американських батальйонів, а силами місцевих формувань, яких Вашингтон підтримував обладнанням і спецназом. 
Обама зазначив, що коаліція вже завдала по терористах понад 16 тисяч авіаударів, а ІД втратило більш як половину своєї підконтрольної території. 
"У кінцевому рахунку, хребет ІД буде зламаний", - заявив президент США. Водночас він визнав, що боротьба з екстремізмом на Близькому Сході може розтягнутися на кілька поколінь.
Нагадаємо, Обама заявив, що терористи не загрожують існуванню США.
"Ісламська держава" влітку 2014 року захопила частину територій Сирії та Іраку і проголосила там халіфат. Військові операції проти ІД здійснюють збройні сили ряду країн.

Related

Події у світі 8103278699308703459

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item