Який місяць у році найнебезпечніший - вченіНа думку американських вчених, найнебезпечнішим місяцем у році є січень. 
Він найбільш смертоносний - під час січневих свят частіше зустрічаються серцеві напади. А також, це перший рік нового року, через що зростає кількість депресій і самогубств. Такі висновки зробили на основі аналізу даних з центрів контролю і профілактики захворювань. Вони опубліковані в журналі Американської асоціації серця Circulation, передає gogetnews.
Окрім того, на підвищену смертність у січні впливають зміни в раціоні харчування та споживання алкоголю під час свят: стрес від сімейних взаємодій, виснажених фінансів, подорожей і розваг; проблеми з диханням через палаючі дрова в каміні, наголосили науковці. Крім цього, сувора погода, стан імунітету і те, що багато людей зі смертоносною хворобою намагаються протриматися до Нового року, щоб в останній раз відзначити це свято з рідними та близькими.
Наголошують, що під час свят медична допомога не завжди встигає вчасно.
Італійські експерти з'ясували найбільш небезпечний місяць для подружніх пар. Ним виявився вересень. На цей місяць припадає найбільша кількість розлучень. Все починається з серпня, коли більшість пар їдуть на відпочинок і там проявляються якісь "грішки". У відпустці виявляються моменти, про які подружжя не підозрювали протягом цілого року, коли обидва вони працюють або ведуть паралельне життя і практично не перетинаються. Це загострює стосунки і призводить до конфлікту, пояснюють психологи.

Related

Цікаво 6595295928933870990

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item