"Кримські диверсанти" відмовилися від попередніх свідченьФігуранти справи "кримських диверсантів" Євген Панов і Андрій Захтей відмовилися від даних раніше свідчень. 
Про це повідомляє Медуза.
Один з адвокатів Андрія Захтея Ілля Новіков повідомив журналістам, що, хоча в справі є його свідчення, "поточна позиція" полягає в тому, щоб не підтверджувати їх.
Інший захисник Ильнур Шарапов заявив, що Захтей не визнає провини.
Адвокат Дмитро Дінз, який представляє інтереси Панова заявив, що його підзахисний не заявляв "ні про яку злочинну діяльність", а лише "підтвердив факти, що знаходився в певних точках, їздив на машині, зустрічався з людьми і збирався покинути півострів".
Він додав, що "коли вас катують, ви під будь-яку камеру скажете що завгодно".
Як повідомлялося, суд у Москві продовжив до березня термін утримання під вартою громадян України Андрія Захтея і Євгенія Панова.
Нагадаємо, влітку 2016 року ФСБ звинуватила Міноборони України в підготовці терактів в анексованому Криму. Український Генштаб назвав ці заяви провокацією. В організації вигаданих терактів звинуватили Євгена Панова та Андрія Захтія.
Під тиском та після катувань обоє підписали протоколи звинувачень. Панов розповів адвокату, що руки в наручниках застібали під колінами, піднімали і били металевою трубою по ногах в районі гомілки, застосовували тортури до статевих органів.

Related

Події в Україні 8974522836915950509

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item